TRANSPORTER ZWYCIĘZCY TESTÓW OPON


 

Bridgestone                                                                                                                                       Goodyear

                                                                           

Chcesz dołączyć do forum?

Swoje doświadczenia odnośnie stosowanych opon możesz zamieścić bezpośrednio nad menu „Testowanie opon”. Jeśli regularnie chcesz podzielić się własnymi spostrzeżeniami, polecamy skorzystać z bezpłatnego członkostwa. W tym celu wystarczy nacisnąć opcję „Rejestrowanie” na stronie www.testopon.com.

Recenzje opon do aut dostawczych

Auta dostawcze, wśród których znajdują się popularne vany, wymagają opon o mocnych parametrach i dlatego tak ważny jest ich prawidłowy dobór. Dobre opony do samochodów dostawczych znacznie poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz ułatwiają pracę i zwiększają efektywność przewozów, o czym wie każdy zawodowy kierowca. Od opon z tej kategorii wymaga się dodatkowej wytrzymałości i odporności na deformację, ponieważ naciski na osie, szczególnie aut z ładunkiem, są znacznie większe niż w przypadku samochodów osobowych. Powoduje to, że taka opona musi być mocniejsza i nie może ulegać łatwo naciskom ciężaru auta, dzięki czemu nie będzie zwiększała oporu toczenia, który pogarsza parametry jazdy i zwiększa zużycie paliwa. Sprawdź teraz dostępne opony w rankingu dla vanów na stronie testopon.com i dowiedz się, co sądzą inni użytkownicy dróg, zawodowi kierowcy transporterów, którzy pokonali niejedną trasę.

 

Ranking opon do samochodów dostawczych

W naszym serwisie recenzje dodają wyłącznie użytkownicy. To największy ranking tego typu w Internecie. Jesteśmy niezależni od koncernów i inaczej niż czasopisma motoryzacyjne nie publikujemy artykułów sponsorowanych, a recenzje internetowej społeczności kierowców. Sprawdź dobre i wytrzymałe opony letnie i zimowe, porównując wiele różnych kryteriów, takich jak przyczepność, droga hamowania i komfort jazdy oraz wybierz spośród najlepszych producentów. Zamieszczone tu testy opon do samochodów dostawczych pochodzą od kierowców, użytkowników dróg i pozwolą ci przekonać się co sądzą inni posiadacze tych opon z Polski i z Europy. Czytaj recenzje i wybierz dobre opony dla siebie lub zarejestruj się bezpłatnie i dodaj własną ocenę. Twój głos jest ważny i pomoże innym w zakupie opon do ich aut dostawczych.